tel. +48 502 330 392, tel. +48 33 853 22 28
Hurtownia Tapicerska BOMEX
43-430 Pogórze ul. Bielska 61

O nas

Firma "Bomex" to jedna z najdłużej działających hurtowni tapicerskich w Polsce. Nasza historia sięga 1990 roku, kiedy to rozpoczęliśmy pierwsze dostawy tkanin. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy naszą ofertę. Początkowo nasza siedziba znajdowała się w Skoczowie, ale od 1996 roku nasza hurtownia tapicerska zlokalizowana jest w Pogórzu. 

Zaczynając od 500 wzorów, dziś prezentujemy ponad 15 000 unikalnych materiałów meblowych, w tym również tkaniny samochodowe, oraz bogaty wybór akcesoriów i narzędzi tapicerskich.

Dynamiczny rozwój naszej hurtowni zawdzięczamy trosce o jakość oferowanych tkanin tapicerskich oraz elastyczne podejście do Klienta. 

W Bomex kładziemy nacisk na najwyższą jakość oferowanych produktów. Nasze artykuły są trwałe i cechuje je wysoki standard. Z myślą o różnorodnych gustach i potrzebach, sprowadzamy i importujemy je od renomowanych producentów z całej Polski i Europy. Założyciel i właściciel firmy, Bogusław Moczała, zawsze kierował się pasją do tkanin, co sprawiło, że dynamicznie rozwijamy się, stając się jednym z największych sklepów z tkaninami, skajami i akcesoriami tapicerskimi w kraju.

Pozostaw swój numer. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+48
-
-
W związku z zainteresowaniem Państwa ofertą, proszę o kontakt telefoniczny.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy