tel. +48 502 330 392, tel. +48 33 853 22 28
Hurtownia Tapicerska BOMEX
43-430 Pogórze ul. Bielska 61

Hurtownia tkanin

Firma Bomex z siedzibą w województwie śląskim jest jedną z najstarszych i najlepiej zatowarowanych hurtowni tkanin w Polsce.

Sprzedaż tkanin, skajów i akcesoriów tapicerskich to nasza pasja. Naszym głównym atutem jest bogata oferta tkanin tapicerskich, tkanin samochodowych i skajów dostępnych w szerokiej gamie kolorów i wzorów, co pozwala na stworzenie unikalnych i dopasowanych do indywidualnych preferencji klientów projektów. Właściwie dobrana tkanina jest w stanie odmienić każdy projekt, dlatego jako hurtownia tkanin obiciowych dbamy o to, aby nasz katalog był zawsze aktualny i odpowiadał na najnowsze trendy w designie wnętrz zarówno meblowych, jak i samochodowych.

Hurtownia tkanin Bomex jest gotowa zrealizować nawet duże dostawy tkanin. Oferujemy także akcesoria, w tym m.in. piankę tapicerską. Prowadzimy sklep z tkaninami i realizujemy wysyłki na terenie całego kraju. Zapewniamy sprawną realizację zamówienia i wysyłkę.


Z hurtownią tkanin online jesteś zawsze o krok do przodu — masz szybko u siebie materiał, który jest Ci niezbędny do pracy. 
Zachęcamy do sprawdzania naszej oferty także w okresach przedświątecznych, kiedy to funkcjonujemy jak hurtownia tkanin świątecznych. W tych szczególnych miesiącach roku staramy się zapewnić na naszej hurtowni największy wybór tkanin świątecznych. 

Jesteśmy dumni z elastycznego podejścia do naszych Klientów. Realizujemy zamówienia tkanin w dowolnych ilościach, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Teraz, dzięki naszemu sklepowi tapicerskiemu online, możesz zamówić najwyższej jakości tkaniny, skaje i akcesoria tapicerskie, bez wychodzenia z domu.

Pozostaw swój numer. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+48
-
-
W związku z zainteresowaniem Państwa ofertą, proszę o kontakt telefoniczny.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy